1,115 Görüntülenme
8.6 IMDB Puanı

Er Ryan’ı Kurtarmak İzle

(Saving Private Ryan)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 169 dakika
Kategori
Senaryo Robert Rodat
Ödüller 5 Oscar Kazandı. Diğer 74 ödül & 74 adaylık.

Er Ryan’ı Kurtarmak Film Konusu


Bir Annenin dört erkek çocuğu vardır ve, bu çocukların 3'üde savaş sırasında hayatlarını kaybederler. Geriye bir çocuğu kalmıştır ve oda Ryan'dır. Ryan, II.dünya savaşı sırasında sırra kadem basan, ve haber alınamayan bir askerdir. Annesi hayatta kalan son oğlundan bir haber almak ister ve üç oğlunuda savaş uğruna kaybettiği için tüm ordu Ryan'ın hayatı için seferber olur. Tüm donanama Er Ryan'ı bulmak için canları pahasına arama çalışmaları başlatırlar.

Savaş filmleri temalı, en iyi filmler arasında yer alan bu muazzam yapım, Er Ryan’ı Kurtarmak filmi ile izleyic üzerinde harika bir etki bırakıyor. Won 5 Oscars. Another 74 ödül & 74 adaylığı bulunan filmin baş rollerinde Adam Goldberg, Barry Pepper, Edward Burns, Tom Hanks, Tom Sizemore isimlerini izlerken, Yönetmen koltuğunda ise Steven Spielberg oturuyor.

30 Eylül 1998'de vizyona giren Er Ryan’ı Kurtarmak filmini hd kalitede full izlemeniz için hazırladık. filmlerle.net farkıyla online izlerken, ev ve iş yerlerinizde sorunsuz sinema keyfi yaşayabilirsiniz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın