Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
724 Görüntülenme
6.6 IMDB Puanı

Da Vinci Şifresi İzle

(The Da Vinci Code)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Akiva Goldsman, Dan Brown
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 8 ödül & 20 adaylık.

Da Vinci Şifresi Film Konusu


Louvre müzesi'ndeki sır gibi bir ölüm, tüm ülkede büyük yankı uyandırmış ve sorumlusu Profesörü Robert Langdon (Tom Hanks) olarak gösterilmektedir. Müzenin genel müdürü öldürülmüş fakat, arkasında sırrı çözülemeyen bazı ipuçları bırakmıştır. Profesör Robert Langdon (Tom Hanks) simgebilim dalında dereceli bir profesördür ve geride kalan ipularını derhal değerlendirmek için harekete geçer, aksi taktirde kendisi suçlu bulunacaktır.

Kendisine bu incelemede, Sophie Neveu'nün (Audrey Tautou) yardım edecektir. Sophie polis departmanında inceleme ve kripto uzmanıdır. Tüm detayları incelemeye başlayan ikili, Leonardo Da Vinci'nin projeleri arasında akılalmaz sırların gizlendiği bir bilgiye ulaşırlar. Bu gizemli sırlar, 2000 yıllık bir medeniyetin topluluğunu işaret etmektedir..

Da Vinci Şifresi filminde, Oscarlı oyuncu Tom Hansk'ı başrollerde izlerken kendisine, Audrey Tautou, Ian McKellen, Jean Reno isimleri eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Ron Howard'ın yer aldığı filmin, 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 6 ödül & 20 adaylığı bulunurken, 19 Mayıs 2006'da vizyona girmiştir.

Gerilim ve gizem türündeki The Da Vinci Code filmi, en iyi sinema yapımları arasında gösterilirken imdb puanı 6.6'dır. Amerika, Fransa, İngiltere, Malta ortak yapımı olan Da Vinci Şifresi full hd izlemeniz için, filmlerle farkıyla sizlerle. İyi seyirler dileriz..
Kaynak: https://www.sonypictures.com/movies/thedavincicode

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın