962 Görüntülenme
8.8 IMDB Puanı

Başlangıç – Inception İzle

(Başlangıç)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 148 dakika
Senaryo Christopher Nolan
Ödüller 4 Oscar Kazandı. Diğer 152 ödül & 210 adaylık.

Başlangıç Film Konusu


Dom Cobb, dahi bir hırsızdır. Fakat sıradan bir hırsız değildir çünkü, ne değerli eşya nede bir zinet çalmaktadır. Dom Cobb, yalnızca fikir ve insanların en savunmasız halleri olan uyku esnasında beyinlerindeki sırlarını almaktadır. Bu fark yaratan yeteneği, kendisini herkes tatafından aranan ve casusluk için kullanabiinecek en değerli adam haline getirir. Durum böyle olunca artık sıradan bir hayatı yoktur ve normal yaşamına dönmek ister. Yalnız bu o kadar kolay değildir. Kendisinde ki bu yetenek, dikkatinı çektiği insanlar tarafından kullanılmak istenir. Eski yaşamına dönmesi için kendisine bir fırsat verilir bu fırsat, bir hırsızlıktır. Hemde kendi yetenekleri içerisinde bir hırsızlıktır. Tek fark ise, bu sefer zihindeki sırları çakmak değilde bir yer değiştirmedir.

Oyunculuk adı altında dünya sinema taşlarının en değerli isimlerinden biri olan, başta Leonardo DiCaprio ve Ellen Page, Joseph Gordon-Levitt, Ken Watanabe, Tom Hardy isimlerinin yer aldığı inception filmi, 8.8 imdb puanına sahip ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. 2010 yapımı film, 160 000 000 $ bütçe ile çekilmiş Won 4 Oscars. Another 152 ödül & 204 adaylığı bulunan tam bir baş yapıttır.

Türkçe ismi Başlangıç olan filmi, filmlerle.net farkıyla donmadan, tek parça ve full hd izleyebilirsiniz. Sitemizden izlediğiniz filmlere yorum yaparak, bizlere detek veren tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz..

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın