687 Görüntülenme
6.8 IMDB Puanı

Ada – The Island HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dreamworks Distribution LLC
  • Film Süresi 136 dakika
Yönetmen
Senaryo Caspian Tredwell-Owen, Alex Kurtzman, Roberto Orci, Caspian Tredwell-Owen
Ödüller 1 ödül & 6 Adaylık.

The Island Film Konusu


Lincoln herkes gibi Adaya'ya gitmek için mücadele eden bir adamdır. Adaya gitmek önemlidir çünkü çekilişi kazanmanın tek yolu budur ama, fark edemedikleri birşey vardır. Aslında adaya ulaşmak isteyen herkes Lincoln'de dahil birer klondur. Bu klonlar asıl bedenlerine yedekleme görevi yapan birer topluluktur. Yani gerçek bedenlerinin yedeğidir, gerçek bedenden eksilen yada kaybolan herbir can için yedek klonlar devreye girer. Bu sistemi zorda olsa anlayan Lincoln, şimdi adadan kurtulmak için büyük bir başkaldırışa hazırlanır. Klonlandıklarını anlar ve gizemli silsileleri birbir geçmek zorundadır. Hiç birşey ve kaçış kolay değildir çünkü güvenlik üst düzeyde ve oldukça korunaklı bir adadır. Peki Lincoln ve diğerlerini klonlayan kimdir yada nasıl bir sistemin parçalarıdır.

Bilim kurgu ve Macera filmleri arasında yer alan The Island 2 Eylül 2005'te vizyona girmiş, Michael Bay yönetmenliğinde sinemaya kazandırılmıştır. Filmin başrol kadrosunda ise, Ewan McGregor, Scarlett Johansson, Djimon Hounsou isimlerini görüyoruz. ABD yapımı film 133dk süreden oluşuyor.

2005 yapımı The Island filmi, nefes kesici sahne ve senaryosu ile tam bir başyapıt. İçinde bulunduğumuz zorlu süreçte evlerinde film izlemekten başka sosyal aktivitesi bulunmayan kullanıcılarımıza hd kalitede izlemeleri için öneriyor, keyifli seyirler diliyoruz. Lütfen filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın!

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın